REKLAMA

3 gwiazdki hotelowego designu

ps | 09 cze 2015 15:28 0

Popularne obiekty rodziny hoteli ibis proponują swoim gościom dynamiczny design i ciekawe wnętrza. Flagowym obiektem sieci jest ibis Warszawa Stare Miasto. Na jego gości czekają m.in. lobby według konceptu Avanzi, restauracja ibis kitchen i wygodne łóżka Sweet Bed by ibis.

W 3-gwiazdkowych hotelach ibis znajdziemy oryginalny design, który do tej pory nie kojarzył się z obiektami ekonomicznymi. Ibis Warszawa Stare Miasto znajduje się kilometr od Warszawskiej Starówki i w odległości niespełna 3 km od Dworca Centralnego. 

  • Gustowny wystrój nie musi już być zarezerwowany dla hoteli ekskluzywnych

     

    Joanna Świerkosz, VP Marketing, Quality, Loyalty – Poland and Eastern Europe w Grupie Hotelowej Orbis
     
    Marka ibis, należąca do Grupy Hotelowej Orbis, w ostatnich latach rozwija się niezwykle dynamicznie. Po stworzeniu rodziny ibis i jej globalnym rebrandingu, aby odróżnić ją od innych w klasie ekonomicznej, dokonaliśmy wielu usprawnień i udogodnień. Wprowadzone zostało nowe łóżko Sweet Bed by ibis, a także dokonano modernizacji wystroju powierzchni publicznych według konceptu Avanzi. W wielu obiektach zmieniliśmy design restauracji w ramach ibis kitchen. Hotel ibis Warszawa Stare Miasto, jako nasz flagowy obiekt klasy ekonomicznej udowadnia, że zwiększenie komfortu wypoczynku nie musi być związane ze znacznym podnoszeniem cen za nocleg. Również świadczy to o tym, że nowoczesny i gustowny wystrój nie musi już być zarezerwowany wyłącznie dla hoteli drogich i ekskluzywnych. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!