REKLAMA

4DD 2017: W jakim otoczeniu chcemy dziś żyć i pracować? Jaka architektura sprzyja wypoczynkowi i pracy?

Redakcja Propertydesign.pl | 28 gru 2016 11:24 0
Fot. Shutterstock

Wiele zaniedbanych miejsc zyskało nowy blask, ale niedosyt jest wciąż ogromny. Jak budować piękno wspólnej przestrzeni? Jak chcą żyć współcześni Polacy? To jeden z tematów, o którym będziemy dyskutować w czasie 4 Design Days w Katowicach.

- Cieszę się, że wreszcie rozpoczęła się szeroko zakrojona dyskusja na temat przestrzeni miejskiej, że ta sprawa ulega większej demokratyzacji, uspołecznieniu, a przestrzeń przestaje być już tylko przedmiotem zainteresowania polityków, a również problemem urbanistów i architektów – mówił w rozmowie z nami Krzysztof Zalewski, architekt i właściciel biura projektowego Zalewski Architecture Group. - O przestrzeni miejskiej trzeba rozmawiać, konieczne jest uświadamianie praw, jakimi rządzi się miasto i pokazanie dobrych przykładów.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!