REKLAMA

European Start-Up Days. Zobacz top 10 najciekawszych start-upów w Polsce

Jolanta Miśków, http://www.pulshr.pl/ | 24 maj 2016 09:23 0
Plakat prasowy

W czwartek (19 maja) podczas European Start-Up Days, imprezy towarzyszącej VIII Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu wręczono nagrody w konkursie „European Start-Up Challenge”. Spośród ponad 200 start-upów, wybrano 10 najciekawszych w Polsce.

Wierzę, że te pomysły będą początkiem wielkich karier, wielkiego spełnienia, a pieniądze przyjdą z czasem. Najważniejsze, żebyście mieli satysfakcję z tego, co robicie – powiedział Bogumił Sobula, wiceprezydent Katowic podczas uroczystej gali wręczenia nagród.

Natomiast Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP i organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego podkreślił, że kongres również osiem lat temu był start-upem, który przerodził się w największą imprezę w Europie Centralnej.

To, że jest ta część start-upowa w tym roku to jest ogromna świeżość dla tego wydarzenia. I to, o co nam chodziło – żeby duży biznes, trochę już skostniały, spotkał się z tym, co nowe, innowacyjne, bo innowacje najlepiej robią start-upy właśnie – powiedział Wojciech Kuśpik.

Również Business Link Poland, organizator European Start-Up Days jest start-upem, który zrzesza obecnie 900 start-upowców w całym kraju. – 40 proc. firm Business Linku współpracuje ze sobą. To nas naprawdę cieszy, o to chodziło – powiedział Dariusz Żuk, który później wręczył nagrody dziesięciu najlepszym start-upom w Polsce.

Więcej przeczytacie TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!