REKLAMA

Hotel sieciowy z zaskakującym akcentem

Redakcja Archiconnect | 17 paź 2014 12:22 0

Standard hotelu sieciowego niekoniecznie musi oznaczać powtarzalność i nudę. Coraz częściej sieci hotelowe starają się stawiać na indywidualność, przyciągając klientów miłym, zaskakującym akcentem, dla którego stały bywalec businessowych podróży chętnie by chciał powrócić. Dlatego w całej branży bardzo cenione są niebanalne rozwiązania, nawiązujące do charakteru regionu, w którym powstaje hotel sieciowy podporządkowany standardom.

 • Malownicze pokoje

  Buczny_Anna.jpg
  Buczny_Anna.jpg

  Anna Buczny 

  ANNA BUCZNY, STUDIO BUCZNY DESIGN
  Odnowione  piętro  hotelowe  przeznaczone  jest  dla gości z klasy business. Znajdujące się tam aranżację są charakterystyczne z kilku powodów. Po pierwsze główną dekoracją pokoi jest motyw kwiatowy w postaci wielkoformatowego,  ręcznie malowanego obrazu na ścianie łączącej część sypialną ze strefą intymną. Wprowadzenie tego  zabiegu znacznie  podniosło walory estetyczne urządzonych w stylu miejskim pokoi. Po drugie, nowatorskim rozwiązaniem są zabudowy meblowe, które zostały zaprojektowane w najdrobniejszym szczególe przez nas.
  Natomiast  pozostałe  wyposażenie, takie  jak  stoliczki nocne, foteliki, krzesełka i oprawy oświetleniowe, wybrane zostały  z wielką  dbałością o właściwy  charakter i styl z oferty najbardziej liczących się obecnie włoskich i niemieckich producentów. Przebywający na piętrze biznesowym goście, mogą więc wybrać jeden z dwóch wariantów pokoju. Do dyspozycji mają wnętrza z motywem ręcznie malowanych kwiatów magnolii bądź słonecznika. Magnolia to rozwiązanie relaksujące i wyciszające, z dominacją kolorów ziemi. Słonecznika zaś jest pokojem jasnym i radosnym, który wzmacnia pokłady życiowej energii..
 • Radisson SAS Hotel

  obiekt: Radisson SAS Hotel
  lokalizacja: Szczecin
  projektant wnętrz: arch. Anna Buczny, Studio Buczny Design
  czas realizacji projektu wnętrz: 2005-2008
  liczba pokoi w hotelu: 369
  liczba miejsc parkingowych: 360
  generalny wykonawca: Studio Buczny Design

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!