REKLAMA

Industrialne wnętrze. Piękny loft na Woli

redakcja Archiconnect.pl | 06 kwi 2017 11:37 0

W inwestycji Kamienica na Woli przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie klienci mogą nabyć jeden w pełni wykończony lokal. Deweloper zadbał o unikalną aranżację w stylu loftowym.

Lokal oferowany przez RealCo posiada 69,1 mkw. W jego skład wchodzą dwa pomieszczenia - bardzo przestrzenny, główny pokój o powierzchni 31,9 mkw. oraz drugi, mający 17,5 mkw. Dodatkowo w mieszkaniu znajdują się kuchnia oraz łazienka. Lokal jest w pełni wykończony. W ramach loftowej aranżacji wyczyszczono i wyeksponowano oryginalną ceglaną ścianę. Na podłodze mieszkania ułożono parkiet, a w kuchni zastosowano stylowe kafle ścienne. Całość aranżacji uzupełnia eleganckie oświetlenie. 

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Obecnie mieści się w nim biuro sprzedaży inwestycji. Ma niezależne wejście i drzwi z witrynami, dlatego może być wykorzystany do prowadzenia działalności (np. biura, gabinetu, salonu lub showroomu).

Może on zachęcić szczególnie osoby, dla których liczy się dobra komunikacja, tuż przy Rondzie Kercelak, gdzie swoje przystanki mają zarówno tramwaje, jak i autobusy zapewniające dogodne połączenia komunikacyjne z każdą częścią Warszawy. Stacja metra oddalona jest od budynku o 5 min piechotą. W pobliżu znajdują się również nowoczesne biurowce, restauracje, szkoły oraz ośrodki zdrowia.

Sama kamienica po latach zaniedbań odzyskała swój dawny, modernistyczny blask dzięki renowacji przez firmę RealCo, uwzględniającej zachowanie zabytkowych detali architektonicznych. Odtworzono oryginalne elementy kamienicy takie jak brama, balustrady, przeszklenia czy ceglana elewacja. Nowe części architektury obejmujące drzwi, okna czy oświetlenie zostały staranie dobrane, tak aby nawiązywały to stylu epoki lat ’30 XX wieku.

 

 4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!