REKLAMA

Kultura fizyczna na wyższym poziomie – czyli design w klubie fitness

ps | 01 lip 2015 14:06 0

Klub sportowy mieści się w kamienicy na prestiżowym osiedlu Dąbie we Wrocławiu. Każdy m² od samego początku został starannie zaprojektowany. Inwestorzy zaufali projektantom i przystali na zaproponowane koncepcje.

   • Level Up Fitness

    Nazwa obiektu: Level Up Fitness
    Lokalizacja: ul. Wiwulskiego 12, Wrocław
    Inwestor: Dana, firma ogólnobudowlana
    Projekt: Małgorzata Konicka, Pracownia Projektowa Take Design, Patrycja Dąbrowska – Pracownia Projektowa 28 Form
    Powierzchnia: 900 m²
    Realizacja projektu: wrzesień 2014 rok
  • Wojciech Michalski, inwestor

   Widzieliśmy potencjał i świeże spojrzenie w tej grupie młodych projektantów. Czuwali nad każdym etapem realizacji. Każdy z nich wniósł coś od siebie, aby zrealizować jedną ideę: kultury fizycznej na wyższym poziomie. Rezultatem jest spójne wnętrze – lekkie, eleganckie i komunikujące konkretne wartości. Klienci faktycznie przychodzą tutaj nie tylko poćwiczyć, ale i nawiązać relacje. Widać, że w tak zaaranżowanym wnętrzu czują się swobodnie. 
 • Bogdan Bauer, klient klubu Level Up Fitness

  Level Up to zdecydowanie jeden z najciekawszych obiektów na wrocławskiej fitness-mapie. Klub jest podzielony na kilka tematycznych sal, dzięki czemu ma kameralny charakter. Wnętrze jest surowe, dominuje w nim beton i cegły, ale jednocześnie bardzo nowoczesne. Na ścianach są też różne napisy – cytaty wielkich sportowców czy informacje dla klientów klubu. Dużą zaletą obiektu jest też to, co poza nim. Siłownia znajduje się na osiedlu Dąbie, pięknie położonym wśród przyrody, którą oglądać można przez okna znajdujące się w każdej z sal. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!