REKLAMA

Londyńskie wnętrze i polski design - sposób na piękną kuchnię

Redakcja Archiconnect.pl | 02 paź 2018 13:47 0

Czystą, minimalistyczną formę prezentowanej kuchni wyznaczają wyważone proporcje i rytm geometrycznych podziałów. Bezuchwytowe fronty podkreślają jednolity i lekki charakter zabudowy.

Parę londyńczyków ujął uniwersalny i oszczędny design polskich mebli. Dlatego zdecydowali się na zabudowę kuchni firmy Zajc z Poznania. Architektoniczna bryła mebli doskonale komponuje się praktycznie z każdym rodzajem wykończenia.

Główną rolę w aranżacji wnętrza odgrywa biały półmatowy lakier, który zestawiono z fornirem z drewna orzechowego, pokrywającym dolne szafki. Blaty i zlew wykonane są z tworzywa Lapitec w kolorze Bianco Polare Satin. Szuflady wyposażono w funkcjonalne organizery projektu Zajc. Ich drewniane podstawy podzielone zostały szachownicą żłobień, w które wsuwać można różnej długości stalowe przegródki.drewniane podstawy podzielone zostały szachownicą żłobień, w które wsuwać można różnej długości stalowe przegród Rozwiązanie to zapewnia pełną swobodę kształtowania wewnętrznych podziałów i dopasowania ich do różnych wielkości i kształtów kuchennych przyborów.

W przestronnej kuchni londyńskiego domu nie mogło zabraknąć telewizora. Sprzęt zawisł na specjalnej fornirowanej orzechem ścianie. Ten sam materiał wykorzystano też, by podkreślić inne nowoczesne urządzenia AGD, wkomponowane w kuchenną zabudowę.

Zobacz też: Ergonomiczna i nowoczesna kuchnia

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!