REKLAMA

Najlepsze domy z Polski - podczas 4DD architekci zdradzili kulisy ich powstania

Redakcja Archiconnect.pl | 29 sty 2019 10:00 0

Szesnastu wybitnych polskich architektów - wśród nich Robert Konieczny, Monika i Adam Bronikowscy, Bogusław Barnaś, Jan Karpiel-Bułecka i Marcin Steindel - opowiedziało podczas 4 Design Days 2019 o kulisach powstawania najsłynniejszych projektów architektury mieszkalnej w Polsce. W inspirujących wystąpieniach w cyklu „Hot List – najciekawsze domy z Polski” przybliżyli pracę nad najbardziej znanymi i utytułowanymi projektami polskich domów.

Jak zaprojektować dom, który przejdzie do historii polskiej architektury? Oni to wiedzą! Na scenie katowickiego Spodka mogliśmy posłuchać: Moniki i Adama Bronikowskich z pracowni HOLA Design (projekt „Pasterska chata”), Bogusława Barnasia, właściciela BXB Studio Projektowe (projekt „Małopolska Chata Podcieniowa”), Jakuba Cieślika i Kamila Cierpioła z Grupy Verso Deltoid (projekt „Dom w Kuźnicy Kiedrzyńskiej”), Roberta Koniecznego, KWK Promes (projekt „Dom Optymalny”), Adama Zwierzyńskiego z MUS Architects (projekt „Czarna Skała”), Magdaleny i Macieja Beczaków, BECZAK / BECZAK / ARCHITEKCI (projekt „CWA house”), Bartłomieja Drabika, z pracowni Superhelix (projekt „Dom za dachem”), Tadeusza Lemańskiego, właściciea pracowni Architekt Lemański (projekt „Dom GG”), Jana Karpiel Bułeckę i Marcina Steindel, architektów z pracowni Karpiel Steindel Architektura (projekt „Dom w Tatrach”), Marcina Tomaszewskiego, właściciela Reform Architekt Marcin Tomaszewski (projekt „Dom lustrzany”) oraz Marka i Karola Warzyniaków, architektów z pracowni TOPROJEKT (projekt „Dom Rudy w Rudach”).

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!