REKLAMA

Nowoczesne biuro Googla. Zobacz jak można pracować

ps | 05 maj 2015 14:13 0

Tak wygląda nowa, wrocławska siedziba Google Polska. Biura internetowego giganta na całym świecie sięgnęły miana legend, a wielu z nas marzy o tym, by móc chociaż w małym stopniu wykorzystać ich inspirującą atmosferę.

Wrocławskie biuro koncernu dołączyło do grona topowych designerskich wnętrz, które mają nie tylko inspirować do pracy, ale także sprawnie ją uprzyjemniać, umilać, a nawet... relaksować pracowników. Najnowsze biuro giganta w województwie dolnośląskim to miejsce pracy dla 250 osób. 

Charakterystycznym rozwiązaniem dla biur marki Google są oryginalne przestrzenie, konstrukcje i elementy dekoracyjne, których nie brakuje także w przypadku wrocławskiej siedziby. Trzeba jednak podkreślić, że firma bardzo dba o to, aby pomysły wykorzystywane w jej przestrzeniach biurowych nie powielały się.

We Wrocławiu pracownicy Googla mogą korzystać z wewnętrznej siłowni, relaksować się na przestronnym, odkrytym tarasie, przygotować posiłek w kuchni i zjeść go w przyjemnym otoczeniu, bądź zamówić danie w pracowniczej kawiarni. Wnętrza wrocławskiego biura są przesiąknięte kolorami oraz nawiązaniami do natury - w postaci drewnianych elementów na podłogach i ścianach. Miejsca pracy Googlersów znajdują się w pobliżu okien zewnętrznych, dzięki czemu są widne i zapewniają ładny widok na stolicę Dolnego Śląska. Filozofia firmy zakłada, że przy poszukiwaniu pomysłów najlepiej sprawdza się "burza mózgów", dlatego wszystkie biurka umieszczone są w jednej, otwartej przestrzeni. 

Marka Google ma w Polsce 3 biura: w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Na całym świecie natomiast 70 działających w czterdziestu różnych krajach. 

  • Google - Wrocław

    Klient: Google
    Rok oddania: 2014
    Siedziba: Bema Plaza, V pietro, Plac Gen. Jozefa Bema nr 2, Wrocław
    Przemysł: Social/Web/Online

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!