REKLAMA

Nowoczesne wnętrze Centrum Stomatologicznego

ps | 01 wrz 2015 09:01 0

Zaprzyjaźniony lekarz stomatolog poprosił architektów z biura A + D Retail Store Design o zaprojektowanie wymarzonego Centrum Stomatologicznego. W realizacji postawiono na prostokąty i linie, które mają pomóc wyciszyć się klientom. Sugerują one prosty przebieg wizyty.

Architekci zastanawiali się jak pokazać życzliwość, nowoczesność i profesjonalizm za pomocą wnętrz. Jaki klimat i jakie oświetlenie zapewnią największy komfort użytkownikom: pacjentom i lekarzom? W EM Dentic postawiono na soczyste i starannie dobrane, które również działają relaksująco i wprowadzają pozytywny klimat. Pomagają zachować uważną koncentrację personelu oraz pozytywnie nastrajają dzieci. Kolory wprowadzono w dużych i jednolitych płaszczyznach. Uzupełnione zostały ciepłym drewnem mebli i podłóg oraz elegancką szarością w łazienkach.

Światło w korytarzach można opisać jako dynamiczne kreski świateł. W gabinetach świecą całe sufity. Nie ma cieni. Idealnie oddane kolory wyłapują najdrobniejsze niuanse bieli.

Co do układu pomieszczeń przeanalizowano kilkadziesiąt możliwych aranżacji. Wybrano idealne rozmieszczenie pomieszczeń i funkcji. Wpasowano się co do centymetra w dostępną powierzchnię, spełniając wymagania bardzo rygorystycznych przepisów dotyczących gabinetów, pomieszczeń i prześwietleniem rentgen itp.

Opracowano projekty wnętrz i mebli, wymyślono, zaprojektowano logo a przede wszystkim skoordynowano projekty z urzędami.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!