REKLAMA

Nowości łazienkowe prosto z Poznania

ps | 17 marz 2016 13:02 0

Podczas areny DESIGN na targach Meble Polska, było można odnaleźć ciekawe łazienkowe akcenty. Odwiedziliśmy między innymi wystawę PE-P adaptuj, przystosuj, w ramach cyklu Dom Polski Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Na wystawie zaprezentowano efekty działań studentów UAP, między innymi meble łazienkowe zaprojektowane we współpracy z firmą Defra, Schattdecor oraz Egger.

"Adaptuj przystosuj" to główne hasło wystawy, która pokazała jak ciekawie zaaranżować wnętrze. Podczas wydarzenia można było zagrać w ciekawą grę MEMORY dla dzieci i dorosłych, która pobudzała wyobraźnię.

Na arenie DESIGN odbywa się także wystawa produktów nagrodzonych tytułem Top Design award. W tym roku, w kategorii łazienka, ten zaszczytny tytuł zdobyła wanna wolnostojąca SILVIA, producenta Marmite, zaprojektowana przez Marmite Design Team.

Swoje produkty łazienkowe, które cieszyły się sporym zainteresowanie zwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie podczas wydarzenia Meble Posla 2016, pokazały też między innymi firmy Home Concept, Sanitti, Steinberg oraz Duravit. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!