REKLAMA

Nowy hotel w Kłajpedzie

mg | 23 gru 2015 14:58 0

W połowie grudnia 2015 roku w Kłajpedzie, na brzegu laguny Mierzei Kurońskiej, został otwarty nowy hotel Ibis Styles Klaipeda Aurora. Obiekt zwraca uwagę zastosowanymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Pokoje hotelowe mieszczą się w części budynku przypominającej swoim kształtem łódź. Natomiast lobby i restauracja znajdują się w przyłączonym do niego zabytkowym obiekcie z 1953 roku, w którym niegdyś było kino.

Projektanci odpowiedzialni za aranżację położyli nacisk na elegancki charakter wnętrz. Do ich wykończenia wykorzystano wysokiej klasy naturalne materiały, m.in. okładziny kamienne oraz markowe wykładziny. Zwłaszcza hol wejściowy i strefa recepcyjna stoją pod znakiem luksusowej stylistyki. Z kolei klasyczne aranżacje pokoi hotelowych utrzymane są w czystej, stosowanej kolorystyce - przeważa biel, niebieski i brąz. Przy tym zwracają uwagę wysmakowane detale, np. fotele znajdujące się w hotelowym lobby. 

Na hotelową infrastrukturę składają się 144 pokoje. Do tego dochodzi 12 apartamentów oraz 7 pokoi przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu znajduje się restauracja na 100 osób. Do organizacji spotkań biznesowych i konferencji przeznaczone są 2 sale konferencyjne oraz pokój spotkań. W największej z nich można poprowadzić wykład nawet dla 300 osób.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!