REKLAMA

Ostatni moment na zgłoszenie projektu do konkursu Property Design Awards 2017!

Redakcja Propertydesign.pl | 09 sty 2017 12:18 0
Nagrodzeni w konkursie Property Design Awards 2016, który towarzyszył eventowi 4 Design Days w Katowicach

Deweloperzy nieruchomości komercyjnych uwierzyli w siłę projektu architektonicznego i niepowtarzalnego designu. Dziś w cenie jest aranżacja i wyposażenie na wysokim poziomie, ale też poszanowanie tradycji miejsca, w którym powstaje inwestycja. Takie projekty chcemy wyróżnić nagrodą Property Design Awards 2017. Konkurs już po raz drugi organizuje Grupa PTWP, wydawca propertydesign.pl i propertynews.pl.

Konkurs, który towarzyszy eventowi 4 Design Days zaplanowanemu w dniach 16-19 lutego 2017 roku w MCK w Katowicach i konferencji Property Forum Katowice, ma za zadanie nagrodzić najlepsze projekty komercyjne i publiczne w Polsce otwarte/ukończone w ostatnim roku (luty 2016 r. - luty 2017 r.).

Wyślij zgłoszenie już dzisiaj!

Kogo nagradzamy:
Projekty komercyjne i publiczne otwarte/ukończone w Polsce w okresie luty 2016 roku - luty 2017 roku.

Kategorie:

Bryła:

Centrum handlowe
Hotel
Biurowiec
Obiekty publiczne (niekomercyjne, np. kulturalne, sportowe, administracji publicznej, dworce, szkoły, itp.)
Przestrzeń publiczna (np. place, parki, skwery, deptaki, bulwary, ogrody, itp.)

Jak zgłosić inwestycję:

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie wraz z opisem inwestycji/spółki i materiałem zdjęciowym na adres: nagrody@propertydesign.pl do 9 stycznia 2017 roku.

Więcej informacji: www.4dd.pl

Uroczysta Gala wręczenia nagród Property Design Awards 2017 odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie towarzyszyć II edycji 4 Design Days.

Podczas 4 DESIGN DAYS odbędą się także: HouseMarket Forum 2017 oraz Property Forum Katowice. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!