REKLAMA

Pamiątka z wakacji - polski design znad morza

Redakcja Archiconnect.pl | 08 sie 2018 13:45 0

Designerski mebel jako pamiątka z wakacji nad Bałtykiem? Dlaczego nie! Wywodząca się z Trójmiasta marka Doki rozwija swoją kolekcję mebli i dodatków. Zobaczcie, co proponuje w pierwszej kolejności.

Pufa Ufa

Pufa to dwa elementy – konstrukcja i poduszka. Poduszka wkładana jest do konstrukcji o formie kosza, co pozwala łatwo ją wymienić, a wręcz bawić się innymi w rożnych kolorach. Obły kształt zachęca, by na niej usiąść. Surowym, prostym wnętrzom Ufa przydaje miękkości.

Rybitwa Tern

Rybitwa wykonana jest z toczonego drewna i elementów stalowych. Jej kształt przywołuje nadmorskie wspomnienia nawiązujące do rybitwy, która była inspiracją do powstania tego obiektu. Taki drobiazg będzie idealnym elementem dekoracyjnym w sypialni, salonie oraz w biurze.

Ławka Meso

Dębowa ławka posiada tapicerowane elementy i skrzynkę na dokumenty w formacie A4. Mebel występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Łatwy sposób wymiany elementów tapicerowanych umożliwia zmianę kolorystyki ławki. Drewno pokryte jest najwyższej jakości olejo-woskiem typu OSMO, zapewniając należytą odporność podczas użytkowania i powierzchnię naturalną w dotyku.

Wieszak K3

Wieszak składa się z sześciu skręcanych ze sobą elementów, co zapewnia prostą i stabilną konstrukcję. Do wyboru mamy różne warianty kolorystyczne oraz możliwość zamówienia wieszaka w postaci zmontowanej lub do samodzielnego montażu.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!