REKLAMA

Piękny dom w południowo-zachodnim Londynie

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 29 lis 2016 10:16 0
Architekci mieli sporo frajdy, zestawiając ze sobą elementy utrzymane w różnej stylistyce. Nowoczesny stoli kawowy i szafka RTV, oryginalna lampa z piórami, klasyczne, przytulne kanapy i oryginalna grafika na ścianie budują klimat tego jasnego, pięknego wnętrza. Projekt: Daniel Hopwood Studio. Fot. Matt Chung Photo.

Pomieszczenia zostały utrzymane w palecie jasnych, uniwersalnych barw. Wnętrze wypełniają biel, szarości i beże. Neutralna kolorystyka pozwoliła na większą swobodę w wyborze stylistyki pomieszczeń. We wnętrzu odnaleźć można zarówno klasyczną, angielską manierę, jak i nowoczesne wzornictwo.

Architekci ze studia Daniel Hopwood przyznali, że rzadko kiedy zdarzają się tacy kliency, jak właściciele tego domu. Ponieważ ograniczenia finansowe zeszły tutaj na drugi plan, projektanci mogli puścić wodze fantazji i po prostu w pełni oddać się radości kreowania przestrzeni.

Widocznym tego przykładem jest otwarta strefa dzienna, obejmująca dużą kuchnię, jadalnię i salon. Kuchnię urządzono w minimalistycznej stylistyce, z białymi meblami o gładkich frontach, pozbawionych uchwytów, jadalnię stanowi tradycyjny, drewniany stół z krzesłami przywodzącymi na myśl lata 70-te, a w salonie króluje przytulny nastrój budowany przez mięsisty komplet wypoczynkowy, przełamany ultra-nowoczesnym, lekko futurystycznym stolikiem kawowym.

Projekt: Daniel Hopwood Studio

Zdjęcia: Matt Chung Photo

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ I GALERIĘ ZDJĘĆ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!