REKLAMA

Ponad 3000 m² wspaniałego miejsca do pracy

ps | 13 sie 2015 09:51 0

Siedziba Millward Brown Polska S.A. to największy do tej pory projekt wnętrz biurowych, który powstał w Pracowni A+D Retail Store Design. 3063 m² w budynku B3 kompleksu Wilanów Office Park w Warszawie to przestrzeń podzielona na różnorodne – energetyczne lub uspokajające strefy.

Projektowanie rozpoczęły serie ankiet i wywiadów z pracownikami oraz z kierownikami wszystkich działów firmy. Architekci dobrze poznali firmę, specyfikę pracy poszczególnych zespołów oraz potrzeby przyszłych użytkowników projektowanego biura.

Millward Brown istnieje od 1990 roku. Rozwój zasobów intelektualnych i logistycznych instytutu zapewnił mu pozycję lidera badań rynku i opinii w Polsce i na całym obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Priorytetem w działalności badawczej Millward Brown jest zdobywanie doświadczenia i wiedzy o konsumencie i przekazywanie ich klientom w taki sposób, aby mogły się one zamienić w sukces marketingowy. Instytut realizuje badania zarówno za pomocą tradycyjnych i sprawdzonych metod, jak i przy zastosowaniu najnowszych osiągnięć techniki informatycznej.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!