REKLAMA

Przed nami targi Ambiente we Frankfurcie

Justyna Łotowska | 03 lut 2014 05:43 0
Fot. Messe Frankfurt.

Kolejna edycja największych na świecie targów dóbr konsumpcyjnych odbędzie się w dniach 7-11 lutego we Frankfurcie nad Menem.

Kolejny raz we Frankfurcie nad Menem prezentowane będą produkty i innowacje z dziedziny wyposażenia i dekoracji wnętrz i ogrodów, a także z szeroko pojętego świata upominków.

Targi, podzielone tematycznie na działy: Dining, Living, Giving, to dobra okazja, by zapoznać się z nowościami producentów, zwłaszcza że od kilku już lat cieszą się popularnością i wśród wystawców, i wśród odwiedzających. Podczas poprzenich edycji  prezentowało się w ich trakcie 4,5 tys. wystawców, a targi odwiedziło ponad 150 tys. osób.

Na co warto zwrócić uwagę w tym roku? W czasie tegorocznych targów Ambiente będzie można zapoznać się bliżej z japońskim wzornictwem - partnerem targów  tym roku jest bowiem właśnie Kraj Kwitnącej Wiśni, a ambasadorem tego wydarzenia został Yukio Hashimoto, światowej sławy projektent  architekt. 

W planach organizatorów jest również promocja młodego europejskiego designu. Temu służyć będą specjalne wystawy: Talents, Next oraz Trendwatcher, przedsięwzięcie organizowane przy współpracy z holenderskim Fontys University of Applied Science, w czasie którego będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi na 2014 rok.

Miłośnicy twórczości Tove Jansson mogą czuć się usatysfakcjonowani - w czasie targów Ambiente będzie można zobaczyć wystawę z okazji setnych urodzin kultowej bajki skandynawskiej autorki. 

Fot. Messe Frankfurt.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!