REKLAMA

Przyszło lato – wakacje w ogrodzie czas zacząć

ps | 14 lip 2015 14:55 0

Przyszło lato, a wraz z nim czas odpoczynku na świeżym powietrzu. Przydomowy ogród to centrum letnich spotkań, pikników, zapachu grilla. Przy aranżowaniu ogrodów należy zastanowić się nad najlepszymi meblami.

Po za ceną, należy zastanowić się gdzie będą one ustawione. Projektanci ogrodów i przestrzeni po pierwsze mają do wyboru trawę, płyty kamienne, czy będą stały pod dachem czy gołym niebem. Od tego powinien zależeć dobór, z jakiego materiału będą wykonane meble ogrodowe.

Popularne materiały

Do nowoczesnego ogrodu, pasują meble wyprodukowane z ratanu, technorattanu. Są one mocne, lecz niestety źle może działać na nie deszcz. W minimalistycznym ogrodzie odnajdą się też meble z metalu, a nawet szkła. Hitem i rosnącą popularnością cieszą się meble ogrodowe wykonane z betonu. Nadal, najbardziej popularnym jednak materiałem, z którego wybiera się meble do ogrodu jest drewno. Jest to materiał bardzo wytrzymały, możliwy do odnowienia, renowacji. Do lamusa odchodzą lekkie i łatwe w utrzymaniu meble plastikowe. Mimo bogatej oferty kolorystycznej, klienci poszukują bardziej designerskich i oryginalnych form. 

Jeśli mowa o wypoczynku, elementem koniecznym w wystroju naszego ogrodu będzie hamak, bądź huśtawka. 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na pomysły z meblami ogrodowymi. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!