REKLAMA

W Kielcach powstała nowa placówka Medi Partner

mg | 29 maj 2015 08:09 0

Realizacja placówki Medi Partner w Kielcach to dowód na to, że dobrze zaprojektowany system informacji wizualnej przekłada się na komfort użytkowania obiektu i jego pozytywną ocenę. Przestrzeń została zaaranżowana przez Annę Morawską, a za projekt oznakowania wewnątrz i na zewnątrz budynku odpowiedzialna była Grupa Advertis.

Czytelne i estetyczne numeracje, oznakowania budynku, parkingu, pomieszczeń i gabinetów zapewniają szybką orientację w przestrzeni, co jest szczególnie ważne dla odwiedzających. Doceniają to pacjenci, którzy bez problemu mogą zorientować się w rozkładzie poszczególnych pomieszczeń.

Na potrzeby kliniki Medi Partner w Kielcach przygotowaliśmy autorski projekt podświetlanych tabliczek przygabinetowych. Spełniają one podwójną rolę – pacjent dowiaduje się, jaki specjalista przyjmuje w gabinecie oraz czy w danym momencie trwa badanie – mówi Monika Strobin, sales director Grupy Advertis.

Tego typu udogodnienia zwracają uwagę nie tylko pomysłowością, lecz także sposobem wykończenia. Folia imitująca piaskowane szkło w połączeniu z bielą oraz podświetleniami w intensywnych barwach przykuwają uwagę, więc nie ma obawy, że przeoczy się swoją wizytę. Ta sama zasada dotyczy oznakowania na fasadzie, które sprzyja widoczności i tym samym ułatwia dostęp do budynku. Do kasetonów z białego dibonu przytwierdzone zostały litery przestrzenne wykonane ze stali i aluminium, podświetlane diodami LED.

Ściany recepcji wyłożone cegłą, industrialne lampy i kącik dla najmłodszych przypominający dziecięcy pokój z katalogu wnętrzarskiego dopełniają tą spójną aranżację wnętrza.

Grupa Advertis jest odpowiedzialna również za oznakowanie innych obiektów zrealizowanych dla Grupy Medicover, między innymi Centrum Medycznego Damiana na warszawskich Bielanach.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!