REKLAMA

Wnętrza BNP Paribas Securities Services

ps | 17 gru 2015 15:03 0

Biuro spółki zaprojektowała pracownia Massive Design, za system informacji wizualnej odpowiedzialna była Grupa Advertis. Biuro BNP Paribas Securities Services zajmuje przestrzeń trzech pięter w budynku B kompleksu Warsaw Spire.

W przypadku powierzchni biurowej zajmującej 4 000 mkw. szczególnie ważny jest przejrzysty podział przestrzeni. We wnętrzach BNP Paribas Securities Services spójna kompozycja, dopracowana do najmniejszego detalu wyznacza charakter i funkcję poszczególnych stref. Oryginalny styl pomieszczeniom wspólnym nadaje kolorystyka, dobór mebli oraz oświetlenia, elementy dekoracyjne podwieszone pod sufitami, a także grafiki na szybach i lacobelach pokrywających ściany. Na szczególną uwagę zasługują aranżacje kantyn, które zaprojektowane zostały w różnych konwencjach, ale każda tworzy konsekwentną, przemyślaną całość. W procesie doboru stylistyki aktywnie uczestniczyli pracownicy.

Przestrzenie otwarte natomiast cechuje prostota i zestawienie stonowanego grafitowego tła z bielą i zielenią elementów dekoracyjnych, mebli oraz nośników informacji wizualnej.

Biuro oznakowane jest za pomocą tablic podwieszanych z nazwami działów, semaforów informacyjnych z opisem sal konferencyjnych i pomieszczeń socjalnych oraz tabliczek umieszczonych na specjalnie wygospodarowanych salach spotkań – mówi Aldona Strup z Grupy Advertis. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!