REKLAMA

Zagłosuj na najlepszy projekt komercyjny i publiczny ostatniej dekady

ps | 14 sty 2016 10:01 0
Fot. Plakat prasowy 4Design Days

Dziś w cenie jest aranżacja i wyposażenie na wysokim poziomie, ale też poszanowanie tradycji miejsca, w którym powstaje inwestycja. Poznaj nominowane inwestycje i oddaj głos!

Przestrzeń publiczna pełna jest architektonicznych perełek docenianych przez światowych twórców. Takie przedsięwzięcia chcemy wyróżniać nagrodą Property Design Awards 2016. Nagrodzone mogą być projekty komercyjne, zrealizowane w Polsce w latach 2005 – 2015.

Kategoria konkursowe:

Bryła:

-Centrum handlowe
-Hotel
-Biurowiec
-Obiekty publiczne (niekomercyjne, np. kulturalne, sportowe, administracji publicznej, dworce, szkoły itp.)
-Przestrzeń publiczna (np. place, parki, skwery, deptaki, bulwary, ogrody itp.)

Design – wnętrza:

-Centrum handlowe
-Hotel
-Biuro
-Przestrzeń handlowo-usługowa
-Obiekty publiczne (niekomercyjne, np. kulturalne, sportowe, administracji publicznej, dworce, szkoły itp.)

Głosowanie Czytelników na portalu Propertydesign.pl – do 30 stycznia 2016 roku. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po podliczeniu wskazań Jury i głosów Czytelników portalu.

ZAGŁOSUJ!!!

Uroczysta Gala wręczenia nagród Property Design Awards 2016 odbędzie się 11 lutego 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie towarzyszyć 4 DESIGN DAYS.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!