REKLAMA

10 najbardziej designerskich biur Warszawy

Redakcja Propertydesign.pl | 30 cze 2017 16:01 0
The Brain Embassy - to nie jest zwykły coworking. Pierwszy taki koncept w Polsce, fot. mat. prasowe

Te warszawskie biura zostały zaprojektowane przez architektów w sposób przemyślany i spójny. Zachwycają ciekawym designem, użytymi materiałami i dbałością o szczegóły. Oto 10 najciekawszych biur Warszawy pod względem designu.

 

The Brain Embassy - to nie jest zwykły coworking 

Adgar Park West w Warszawie otworzył The Brain Embassy - pierwszy co-creating, w którym będą mogli się spotkać oraz dzielić swoimi pomysłami przedstawiciele różnych światów - korporacji, małych i średnich firm, start-upów oraz freelancerzy. To blisko 1700 mkw. przestrzeni, zaprojektowanej przez Trzop Architekci i wyposażonej przez Kinnarps, zgodnie z najnowszymi światowymi trendami. Tak jak podkreślił Bartosz Trzop z Trzop Architekci w zamierzeniu miała powstać oryginalna, innowacyjna przestrzeń, która w naturalny sposób sprzyja komunikacji i tworzeniu społeczności.

Zobacz cały artykuł oraz zdjęcia

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!