REKLAMA

10 wyjątkowych hoteli w domkach na drzewach

Redakcja Propertydesign.pl | 02 cze 2017 15:53 0
Huśtawka w gałęziach drzew, ponad morzem. Azulik - Adults Eco-Resort & Maya Spa, Tulum – Meksyk fot. źródło: hotels.com

Dziś podróżni szukają podniebnych wakacji. Luksus pośród gałęzi drzew stał się bardziej popularny niż zakwaterowanie na pokładzie statku kosmicznego!

Podróżni poszukują coraz częściej luksusowego zakwaterowania na szczycie drzewa - zauważyli eksperci hotels.com, bowiem o 30 proc. większe jest zainteresowanie hotelami na drzewach niż w zeszłym roku. Luksus pośród gałęzi drzew (33 proc.) stał się bardziej popularny niż zakwaterowanie na pokładzie statku kosmicznego (28 proc.), w hotelu ze złota (24 proc.) czy w hotelu z lodu (23 proc.).

Huśtawka w gałęziach drzew, ponad morzem
Azulik - Adults Eco-Resort & Maya Spa, Tulum – Meksyk

Każdy chce oddać czasami głos swojemu wewnętrznemu dziecku i pohuśtać się w huśtawce ponad powierzchnią turkusowego morza Tulum, w prywatnej, ustronnej willi przy plaży. Azulik słynie z tego, że odwiedzają go celebryci, ale największym jego atutem są niesamowite domki dla gości. Drewniane chatki oferują zachwycające widoki na wodę, wanny na świeżym powietrzu udekorowane mozaiką oraz tarasy z huśtawkami i zawieszonymi łóżkami balijskimi. Restauracja Kin Toh wybudowana 12 metrów ponad dżunglą Majów oferuje gościom wspaniałą kuchnię i rozrywkę — dostępne jest menu degustacyjne złożone z 12 dań, a podczas kolacji można cieszyć oczy występami artystycznymi. Pokoje od 979,00 zł za noc.

Zobacz cały TOP 10 niezwykłych hoteli

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!