REKLAMA

18 domków dla lalek stworzonych przez słynnych architektów

Marta Ustymowicz | 01 cze 2017 15:27 0
Allford Hall Monaghan Morris (AHMM) zaprojektował Dom \

Domki dla lalek, zaprojektowane przez największych i najpopularniejszych architektów, takich jak Zaha Hadid. Wiele z ich dzieł może spokojnie pretendować do uzyskania "statusu" dzieła sztuki.

Bądźmy poważni. Prawdopodobnie nikt z nas nie stanie się dumnym właścicielem rezydencji zaprojektowanej przez taką architektkę, jak  Zaha Hadid. Ale dom lalek? Taki "dom" może "zmieścić" w sferze naszych możliwości finansowych, zakładając, że mamy zgromadzone tysiące złotych na taki "niebagatelny" wydatek. Ale czego się nie robi dla dzieci, prawda?

Wbrew pozorom, domy lalek, zaprojektowane przez słynnych architektów to zasadniczo bardzo, ale to bardzo drogie zabawki. Zaha Hadid możemy zaliczyć do grona 20 architektów, którzy specjalnie z myślą o dzieciach zaprojektowali własny dom dla lalek na rzecz "KIDS", organizacji zajmującej się dziećmi niepełnosprawnymi i ich rodzinami.

CAŁY TEKST ORAZ PEŁNĄ GALERIĘ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!