REKLAMA

26 kwietnia Studio Dobrych Rozwiązań zawita do Warszawy

redakcja Archiconnect.pl | 24 kwi 2017 13:06 0
Studio Dobrych Rozwiązań

Studio Dobrych Rozwiązań zawita do Warszawy już po raz piąty. 26 kwietnia zapraszamy do stolicy na rozmowę o dobrym wzornictwie i trendach. Będzie to też okazja do poznania tajników projektowania w... Szanghaju! Naszym gościem specjalnym będzie Łukasz Kos, dyrektor kreatywny międzynarodowej pracowni Four O Nine.

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Podczas warszawskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Naszym gościem specjalnym będzie Łukasz Kos z pracowni Four O Nine z Szanghaju, którego wykład zakończy warszawskie spotkanie. Łukasz Kos uzyskał w 2003 roku tytuł magistra sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2006 roku z wyróżnieniem obronił tytuł architekta na Uniwersytecie w Toronto. Tam również pracował jako wykładowca. Od 2007 roku pracował jako architekt w renomowanym biurze Frank Gehry Partners w Los Angeles. Doświadczenie zdobywał również w pracowni MacLennan Jaunkalns Miller Arch w Toronto. W 2011 roku został Starszym Architektem Cannon Design w Szanghaju. W 2012 roku założył w Szanghaju pracownię Four O Nine. W 2015 roku powstała pracownia Four O Nine w Warszawie.

Łukasz Kos to zdobywca licznych nagród m.in. 40 Under 40 Design Award (Hong Kong), Architecture & Design Trophy Awards (Hong Kong), AZ Awards (Toronto), Restaurant and Bar Design Awards (Londyn). Jego projekty można było także zobaczyć na wielu międzynarodowych wystawach – o swojej pracy opowie nam w Warszawie.

Przedstawiciele Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań - firmy Ceramiki Paradyż - wystąpią z prezentacją „Struktura dzielona na 6. Raport trendów 2017/2018”, podczas której m.in. opowiedzą o premierowych kolekcjach ceramicznych płytek ściennych w formacie 25 x 75 cm - Elia, Daikiri, Pandora oraz 32,5 x 97,7 cm - Margarita i Tequila. Ponadto zaprezentują nagrodzoną międzynarodowym symbolem doskonałości projektowej „IF Design Award” kolekcję Elanda/Elando.

Uzupełnieniem wykładów o trendach będzie fachowa prezentacja na scenie oraz stoiskach przygotowana przez Partnerów – marki Art Platino, Colorimo, Dekoria, Elements, Jadar Home, Lutzville, Modern Line, PalleteCAD, Pergo, Radaway, RuckZuck, Ruke oraz SFA Poland.

W programie ponadto smaczne wino, konkursy z nagrodami i upominki od Partnerów.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

Centrum Szkoleniowe, Adgar Ochota, Adgar Event Room, al. Jerozolimskie 181 B, Kompleks Adgar Park West, 02-222, Warszawa

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

26 kwietnia 2017, rejestracja czynna od godz. 9:00. Początek spotkania: godz. 9:30.

PROGRAM SPOTKANIA

9.00 Rejestracja

9.30 Powitanie gości

9.40 Prezentacja Partnera Głównego CERAMIKI PARADYŻ: Struktura dzielona na 6. Raport trendów 2017/2018

10.10 COLORIMO – szkło lakierowane do wnętrz

10.30 RUKE – nowa strona lustra

10.50 PERGO – podłogi na co dzień

11.10 przerwa kawowa

11.40 Desigio czyli najwyższa jakość, indywidualne podejście i prawdziwa sztuka – prezentacja firmy RuckZuck

12.00 Łazienka, kuchnia tam gdzie chcesz! – prezentacja firmy SFA Poland

12.20 PALETTE CAD „Projektowanie i nie tylko”

12.40 ELEMENTS – najprostsza droga do nowej łazienki i energooszczędnego domu

13.00 Lunch

13.40 MODERN LINE: Nowoczesne rozwiązania z betonu architektonicznego

14.00 JADAR: Wnętrze surowe czy klimatyczne – uniwersalizm betonu

14.20 RADAWAY: Komfort w każdym wymiarze

14.40 Wykład Gościa Specjalnego: Łukasz Kos, współzałożyciel i dyrektor kreatywny międzynarodowej pracowni Four O Nine z Szanghaju

15.10 Jak home staging wpływa na sprzedaż nieruchomości: Joanna Stojanowska, dyplomowana home stagerka,  specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Freedom Nieruchomości 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!