REKLAMA

4 Design Days 2017: Czy inwestowanie w architektoniczne perełki się opłaca?

Redakcja Propertydesign.pl | 22 gru 2016 16:36 0
Fot pixabay

Jak z sukcesem tchnąć w stare mury ducha nowoczesności? O rewitalizacji, czyli drugim życiu budynków będą rozmawiali eksperci, deweloperzy i architekci podczas drugiej edycji 4 Desing Days w Katowicach.

Rewitalizacja miejsc z duszą i historią, choć trudna i kosztowna, może zaprocentować w długoletniej perspektywie. Jeśli powstanie prawdziwa perełka architektoniczna, jej wartość rynkowa rośnie, a nowy obiekt ożywia martwą tkankę miejską. O tym, czy inwestowanie w architektoniczne perełki się opłaca i czy warto modernizować obiekty komercyjne, które nie spełniają już swoich funkcji lub które przestały być atrakcyjne wizualnie będziemy dyskutować podczas 4 Design Days w Katowicach.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!