REKLAMA

4DD: Architekci wnętrz dyskutować będą o salonie idealnym

4 Design Days | 03 lut 2016 20:32 0
Proj. wnętrza Monika i Adam Bronikowscy, Hola Design.

Jakie są "salonowe" trendy i jak konstruować swoją ofertę, aby je odzwierciedlała? Jak spełnić rosnące wymagania coraz bardziej świadomych konsumentów? Tego m.in. będzie się można dowiedzieć w czasie debaty w trakcie nadchodzących 4 Design Days.

Debatę, która odbędzie się 12 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach poprowadzi dr Jan Sikora, Dr Jan Sikora, dyplomowany architekt wnętrz i wykładowca, założyciel i właściciel Pracowni Projektowej Sikora Wnętrza. W dyskusji wezmą udział renomowani architekci wnętrz i designerzy z warszawskiej pracowni Hola Design - Monika i Adam Bronikowscy, arch. Anna Gruner ze studia projektowego A2 oraz arch. Katarzyna Uszok z pracowni architektonicznej Uszok.

Z kolei analizą trendów w projektowaniu produktów wyposażenia wnętrz zajmie się Małgorzata Bernady, projektantka i dekoratorka wnętrz.

Więcej informacji i aktualna agenda: www.4dd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!