REKLAMA

4DD: To klient jest dzisiaj kreatorem

Redakcja Propertydesign.pl | 26 sty 2017 12:07 0

Świat jest dzisiaj bardzo otwarty. To klient staje się teraz kreatorem i jednocześnie inwestorem coraz bardziej świadomym swoich potrzeb. Taka sytuacja daje nam nowe możliwości - mówi Klaudia Konsor, przedstawiciel oświetleniowej marki Lako.

Nadchodzące 4 Design Days to fantastyczne wydarzenie, ważne dla całej branży wyposażenia wnętrz, w tym również oświetleniowej. W czasie targów będzie można zobaczyć wiele innowacyjnych pomysłów z tej dziedziny. Jedną z nich jest nowatorska lampa Allow, którą zaprezentuje polska marka oświetleniowa Lako.

- Rok 2017 idealnie opisują słowa klucze: technologia, wysokiej klasy wzornictwo, funkcjonalność - mówi Klaudia Konsor z marki Lako. - Staramy się więc w naszych projektach łączyć zamiłowania i potrzeby: klienta, architekta, konstruktora, designera, handlowca i inżyniera w jedną, harmonijną całość. Jak wiadomo od wieków- najpiękniejsze idee rodzą się zawsze na styku różnych dziedzin.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!