REKLAMA

4DD: zapraszamy na dwudniowy maraton architektury i designu

Redakcja Archiconnect.pl | 13 lut 2017 07:20 0
4 Design Days. Fot. PTWP

Pasjonaci architektury i designu już 18 i 19 lutego br. będą mieli okazję spotkać twórców i znane osobistości, dowiedzieć się, dlaczego czerwień we wnętrzach nie sprzyja diecie, podyskutować o książkach i filmach, zwiedzić pobliski Spodek, a także skorzystać z bogatej oferty targowej.

Dni Otwarte 4 Design Days będą prawdziwym maratonem designu i architektury, który przygotowaliśmy z myślą o mieszkańcach regionu, gościach z Polski i z zagranicy. Przez całą sobotę i niedzielę w strefie targowej Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach odbywać się będą wystawy i prezentacje użytecznych, designerskich produktów, ekspozycje ponad 200 producentów mebli i wyposażenia wnętrz oraz targi SILESIA BAZAAR Dizajn vol. 3. Nie zabraknie również strefy z atrakcjami dla dzieci oraz przestrzeni z gastronomią. Na odwiedzających czekają spotkania z twórcami, pokazy filmów, dyskusje, prezentacje oraz wystawy – mówi Małgorzata Burzec-Lewandowska, redaktor naczelna Propertydesign.pl.

Gośćmi specjalnymi – autorami i prowadzącymi spotkania, prezentacje i wykłady – będą gwiazdy telewizji i aktorzy:Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski, Zbigniew Urbański i Piotr Polk.
W gronie twórców i krytyków zastanowią się nad kondycją współczesnej architektury, porozmawiają o budynkach przyszłości i najnowszych trendach wnętrzarskich. Aktor i projektant Piotr Polk zaprezentuje swoją kolekcję mebli.

Podczas Dni Otwartych 4 Design Days, w ramach wykładów i dyskusji „Akademia Dobrze Mieszkaj”...

Czytaj dalej

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!