REKLAMA

4N Architects w ognistym wnętrzu pizzerii Wildfire

Źródło: 4N Architects | 13 lis 2014 09:56 0

Architekci ze studia projektowego 4N Architects zaprojektowali wnętrze dla znanej zagranicznej pizzerii Wildfire, która umiejscowiona jest na samym szczycie jednej z największej atrakcji turystycznej Hong Kongu – wieży The Peak Hong Kong. Prace wykonawcze zostały zakończone w październiku br. Zobaczcie jej efekty.

Przestrzeń pizzerii Wildfire o powierzchni ponad 3 tys. m² została wyraźnie podzielona między bar, jadalnię i otwartą kuchnie, w której można obserwować pracę kucharzy.

Już na wejściu gości wita ostra i uderzającą ognista czerwień podświetlonych butelek rozwieszonych butelek wijących się nad metalowym sufitem. Wyznacza ona granicę między barem i otwartą kuchnią, a przestrzenią jadalni.

Specjalnie zaprojektowane wyposażenie wnętrz (krzesła i stoły) baru i przestrzeni jadalnej zostały tak rozmieszczone, aby klienci restauracji delektując się serwowanym jedzeniem mogli zarazem podziwiać się zapierający dech w piersi widok na Hong Kong, rozpościerający się z okien pizzerii Wildfire.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!