REKLAMA

52 polskich designerów w jednym butiku

Mariusz Golak | 10 lip 2014 10:34 0

W ostatnim tygodniu czerwca br. w warszawskiej galerii Plac Unii City Shopping został otwarty butik Pop-Up Story. Znaleźć w nim można produkty 52 polskich niezależnych projektantów i designerów. Jego aranżacja to dzieło firmy ARS Retail + Shopfitting.

W butiku zaprezentują się m.in.: Roboty Ręczne, M by Maja Palma, Mariusz Brzeziński, Madox, Cocoon, Kiss the frog, Aga Guz, Edyta Pietrzyk czy Never Ever.

Pop-Up Story to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie młodymi projektantami i dobrym wzornictwem. Pracując nad aranżacją butiku, skupiliśmy się przede wszystkim na połączeniu indywidualnego charakteru, jaki ma mieć to miejsce – co dodatkowo podkreśli niezależność młodych projektantów – z wpisaniem projektu w szerszy kontekst nowoczesnego i ekskluzywnego centrum handlowo-biurowego. Postawiliśmy na oryginalne systemy oświetleniowe włoskiej produkcji, które dobrze korespondują z elementami dekoracyjnymi, np. kamiennym fornirem i mchem oraz meblami. W ramach naszych kompetencji wspieraliśmy inwestora butiku w tworzeniu projektu zamiennego – komentuje Monika Tokarska, architekt w ARS Retail + Shopfitting.

Poza sprzedażą, w butiku będą organizowane cykliczne spotkania adresowane do młodych projektantów.

 

 

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!