REKLAMA

6-latki projektują łazienkę z Tubądzinem

Źródło: Grupa Tubądzin | 22 wrz 2014 22:08 0

Na samym początku roku szkolnego Grupa Tubądzin wspiera inicjatywę architektoniczną przeznaczoną dla dzieci. Nadrzędnym celem akcji „Łazienka 6-latka”, organizowanej przez Małopolską Okręgową Izbę Architektów Rzeczpospolitej Polskiej, jest wzrost świadomości estetyki architektonicznej uczniów już od najmłodszych lat.

Krakowska Świetlica Architekta od wielu lat zajmuje się projektami związanymi z edukacją młodzieży w zakresie architektonicznej świadomości i estetyki przestrzeni. Tym razem, kolejna akcja przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci – 6 latków, które właśnie rozpoczynają rok szkolny. Inicjatywa podzielona jest na kilka etapów i zakłada na przykład warsztaty projektowe, które pomogą w przekazaniu wiedzy odnośnie tego, jak ważne jest piękno wnętrza i naszego otoczenia.

Efektem takich warsztatów są spektakularne prace dzieciaków i niekonwencjonalne, graficzne projekty łazienek. Jest to także rozpoczęcie procesu realizacji oraz wdrażania pomysłów w życie, czyli remont szkolnych łazienek według idei ich użytkowników – najmłodszych uczniów.

Z przyjemnością przyłączyliśmy się do akcji, która wspiera edukację w zagadnieniach kreowania estetyki już od najmłodszych lat. Grupa Tubądzin bierze czynny udział w budowaniu świadomości społecznej związanej z interesującym, dobrym designem, wspierając ciekawe inicjatywy – podsumowuje menedżer marketingu Grupy Tubądzin, Piotr Popłonikowski.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!