REKLAMA

Adam Bronikowski z Hola Design na Forum Branży Łazienkowej

Redakcja Archiconnect.pl | 04 kwi 2018 09:42 0

Adam Bronikowski to kolejny - obok Łucji Janik i Tomasza Słomki - architekt wnętrz, który weźmie udział w sesji dyskusyjnej, poświęconej projektowaniu łazienek dostosowanych do potrzeb konsumentów 50+.

Adam Bronikowski jest architektem wnętrz, a także współtwórcą - wraz z Moniką Bronikowską - pracowni Hola Design. Jak sam przyznaje, od początku pracy zawodowej przyświeca mu zasada, że mniej czasem znaczy więcej. Stawia na przejrzystość i czytelność koncepcji projektowych, naturalność materiałów i wysoki standard detalu.

Hola Design to polska pracownia projektowa działająca na rynku krajowym i zagranicznym. Członek i partner międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Zespół pracowni Hola Design tworzą projektanci i architekci wnętrz oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu.

Na swoim koncie pracownia ma setki zrealizowanych projektów i wyróżnienia w krajowych i zagranicznych konkursach projektowych. Jej projektanci cyklicznie podnoszą kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą. Biorą też udział w roli jurorów w konkursach branżowych, dzielą się swoją widzą na łamach prasy, telewizji i w ramach publikacji elektronicznych.

Adam Bronikowski, architekt wnętrz i współwłaściciel Hola Design, 17 kwietnia weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Łazienka 50+ - jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję?" podczas Froum Branży Łazienkowej.

Zarejestruj się na forum

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!