REKLAMA

Ambasadorzy Maison Valentina rozpoczną Forum Branży Łazienkowej

Redakcja Archiconnect.pl | 15 marz 2018 12:44 0

Już za miesiąc w Warszawie kolejne Forum Branży Łazienkowej. Znamy gości specjalnych tegorocznej edycji. To Sergio Oliveira i Soraia Costa, ambasadorzy luksusowej portugalskiej marki Maison Valentina.

17 kwietnia w warszawskim Hotelu Sheraton odbędzie się kolejna edycja Forum Branży Łazienkowej - największego spotkania przedstawicieli branży łazienkowej w Polsce, organizowanego przez magazyn Łazienka i portale Lazienka.pl i Ryneklazienek.pl. Gośćmi forum będą Sergio Oliveira i Soraia Costa, przedstawiciele Maison Valentina. W inauguracyjnym wykładzie opowiedzą o kulisach powstawania najbardziej luksusowych projektów łazienkowych na świecie, wezmą również udział w dyskusji inauguracyjnej pt. "Łazienka premium - przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna".

Maison Valentina to jedna z najbardziej ekskluzywnych marek wyposażenia łazienek na świecie. Wywodzi się z Portugalii i słynie z ekstrawaganckich, odważnych i dopracowanych w każdym szczególe kreacji. Projektanci Maison Valentina często posługują się luksusowymi materiałami, takimi jak złoto, srebro, ekskluzywne kamienie naturalne, łącząc je w zaskakujących projektach, które nieraz podbiły serca widzów na największych światowych targach designu. Niepowtarzalne wzornictwo, jubilerska precyzja wykonania, ręczne rzemiosło - wszystko to sprawia, że portugalska marka jest dziś synonimem luksusu w urządzaniu wnętrz.

Zarejestruj się na Forum Branży Łazienkowej: TUTAJ

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!