REKLAMA

Amnesty International z nową siedzibą

Redakcja Propertydesign.pl | 20 gru 2016 12:27 0
Fot. materiały prasowe

W pierwszych dniach grudnia biuro Amnesty International w Polsce przeniosło się do nowej siedziby na warszawskim Żoliborzu przy Placu Lelewela 8. Prace remontowe zaangażował się Tétris, który sfinansował jedną trzecią wartości całego przedsięwzięcia.

Willa przy Placu Lelewela wymagała gruntownego remontu. Pracuje tu dziś zespół kilkunastu osób, pracowników stałych i wolontariuszy.

- Nowa przestrzeń do pracy dla biura Amnesty w Polsce była dla nas bardzo ważnym zadaniem w tym roku. Jako organizacja pozarządowa często polegamy na pomocy osób indywidualnych, firm i innych instytucji. Dzięki pomocy Tétris możemy teraz skutecznie działać na rzecz praw człowieka – mówi Draginja Nadaždin, dyrektorka Amnesty International.

- Solidaryzujemy się z działaniami Amnesty. Cieszę się, że choćby poprzez ten gest mogliśmy wesprzeć ich działalność - mówi Rajmund Węgrzynek, dyrektor zarządzający Tétris. - Nasz zespół podszedł do projektu ze szczerym zaangażowaniem, bo szanujemy i z całego serca wspieramy światowe osiągnięcia tej organizacji - dodaje.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!