REKLAMA

Andrzej Kapuścik autorem odważnego projektu w Olsztynie

Redakcja Propertydesign.pl | 15 lis 2016 16:18 0
Centaurus Fot. Euro Styl

Euro Styl ujawnił szczegóły projektu Centaurus w Olsztynie. Nieruchomość utworzą cztery budynki o funkcjach: biurowo-usługowej, mieszkaniowej i hotelowej. Centaurus wyróżni się odważną i dynamiczną architekturą, zaprojektowaną przez Andrzeja Kapuścika.

Inwestycja powstanie w centrum Olsztyna na liczącej blisko 9 tys. mkw. działce przy skrzyżowaniu al. Marszałka Józefa Piłsudskiego i ulicy Bartosza Głowackiego.

Centaurus wyróżni się odważną i dynamiczną architekturą, zaprojektowaną przez Andrzeja Kapuścika – współautora biurowca Kolmexu w Warszawie i twórcę Sea Towers w Gdyni - jednego z najwyższych budynków mieszkalnych w Polsce. Dzięki wprowadzeniu dominanty w postaci siedemnastopiętrowej i osiemnastopiętrowej wieży Centaurus będzie najwyższym budynkiem w woj. warmińsko-mazurskim. Obiekt zostanie ukończony w 2019 r.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ I ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!