REKLAMA

Apartament doceniony przez Vogue

ps | 09 maj 2016 09:49 0

Apartament Sky Tower, w którym zastosowano finezyjną podłogę drewnianą, został doceniony przez redakcję brazylijskiego Vogue’a. Projekt autorstwa Studia 2kul został pokazany jako modelowy przykład wielkomiejskiego stylu we wnętrzach, gdzie przenika się nowoczesność z tradycją.

Brazylijscy redaktorzy zachwycili się projektem apartamentu, zlokalizowanego na 47 piętrze najwyższego budynku w Polsce - Sky Tower. W mieszkaniu zastosowano modną paletę barw: ciemne odcienie brązu zostały przełamane energetycznym kolorem pomarańczowym. Idealnym wykończeniem kosmopolitycznego wnętrza są wielkoformatowe obrazy kobiet, prezentujące różne nastroje, dopasowane do danego pomieszczenia na przykład portret modelki Magdaleny Frąckowiak autorstwa Joanny Burda zaprezentowany w sypialni. Wystrój apartamentu idealnie komponuje się z panoramicznym widokiem na Wrocław.

  • Magdalena Urban, Dyrektor 2kul INTERIOR DESIGN

    Inspiracją i punktem wyjścia do zaprojektowania salonu w apartamencie Sky Tower był niezwykły portret młodej kobiety. Zdjęcie było utrzymane w ciepłych, jesiennych barwach - stąd też pomysł na kolorystykę całego wnętrza. Przewodnim kolorem stał się ciepły czekoladowy brąz, delikatnie stonowany szarościami z elementami miedzi. I tu idealnie wpisała się podłoga Jesion Choc&Choc Baltic Wood, która swoim głębokim odcieniem doskonale podkreśliła zakładany efekt wnętrza. Połyskująca powierzchnia posadzki z zachowaną strukturą drewna dodała pomieszczeniu klasy i elegancji - spełniła tym samym oczekiwania inwestora. Podłogi Baltic Wood stosujemy od około trzech lat. Wówczas zaczęłyśmy współpracę z Maciejem Wojtkiewiczem z firmy Glazurex, który zaprezentował nam walory tego produktu i od tego czasu chętnie używamy go do ambitnych projektów. Współpraca z firmą Glazurex nadal przynosi bardzo dobre efekty. Cenimy przede wszystkim ich olbrzymią wiedzę, popartą długim doświadczeniem i wieloma dobrymi realizacjami, rzetelność i terminowość. Zawsze możemy liczyć na radę i pomoc, a co najważniejsze darzymy się zaufaniem, co ostatecznie wpływa na zadowolenie klienta. Tak dobra współpraca owocuje projektami, które zostają zauważone nie tylko przez polskie, ale również zagraniczne portale wnętrzarskie. Tak też było z brazylijskim Vogue, który zgłosił się do nas z propozycją publikacji naszej realizacji.

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!