REKLAMA

Aplikacja ułatwiająca wyposażenie wnętrz

Redakcja Archiconnect | 12 wrz 2014 08:00 0
aplikacja aranżacji wnętrz Intiaro Fot. Agitive.jpg

Aplikacja Intiaro zamienia tablet w narzędzie ułatwiające meblowanie domu lub mieszkania. To wyjątkowy, wirtualny katalog z meblami stworzony przez firmę Agitive.

Intiaro to wirtualny katalog, który docelowo będzie zawierał setki mebli od największych producentów w branży. Cechą, która wyróżnia to rozwiązanie  spośród innych aplikacji mobilnych adresowanych do branży meblarskiej jest elastyczne i uniwersalne podejście do zawartości katalogu. Intiaro zostało stworzone bowiem jako system pozwalający na prezentowanie mebli pochodzących od różnych producentów. Ideą, która przyświecała twórcom tego rozwiązania było zgromadzenie szerokiego wyboru mebli w jednym miejscu.

„Fitter” pomoże w meblowaniu

Aplikacja Intiaro została wyposażona w narzędzie „Fitter”, które  umożliwia sprawdzenie, czy mebel o określonym rozmiarze zmieści się we wskazanym miejscu. Funkcjonalność „fitter” bazuje na generycznych „szkieletach” mebli,  chodzi raczej o zaprezentowanie „idei” krzesła, niż jego konkretnego modelu, który można modyfikować poprzez zmianę jego rozmiarów. Pozwoli to  zweryfikować, jak duży mebel danego typu zmieści się we wskazanym miejscu w pomieszczeniu.  

2 komentarze. Skomentuj!