REKLAMA

Archiconnect poleca: Salon Elements Łódź - Blisko Ciebie

Redakcja | 29 sie 2016 13:36 0

Salon Elements znajduje się przy ul. Papierniczej 5, w sąsiedztwie Urzędu Skarbowego Łódź Widzew. Na powierzchni 340 mkw obejrzysz szeroki wachlarz artykułów wyposażenia łazienek producentów polskich i europejskich.

Bez względu na to, czy celem jest mała łazienka czy luksusowy pokój kąpielowy ze strefą SPA - dla każdej wielkości, każdego wymagania i każdego budżetu doradcy ELEMENTS pomogą stworzyć łazienkę "szytą na miarę". Wspólnie nadamy jej indywidualny charakter - zgodnie ze wszystkimi życzeniami.

Doradcy ELEMENTS wysłuchają potrzeb i pokierują w odpowiednie ręce ekspertów również z zakresu ogrzwania, systemów instalacyjnych, wentylacji i klimatyzacji. Wszystko po to, by komfortowo poczuć się w swoich czterech kątach.

Skorzystaj z naszej indywidualnej opieki w trakcie budowy czy remontu domu - wystarczy zadzwonić i umówić się z nami na spotkanie w przemiłej atmosferze!

Tak prostego i indywidualnego wyboru jeszcze nie było.

Zapraszamy serdecznie!

 

ELEMENTS ŁÓDŹ

92-312 Łódź

ul. Papiernicza 5 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!