REKLAMA

Architekci spotkali się w Krakowie

ps | 03 marz 2016 14:39 0

W Muzeum Techniki i Sztuki Japońskiej „Manggha” rozmawiano m.in. o relacjach architekta z klientem oraz projektowaniu oceanariów w Polsce i Angoli. Wieczór zakończył się rozmowami w kuluarach i wymianą pozytywnych wrażeń uczestników.

Na szkoleniowym wieczorze w Krakowie pojawiło się 100 architektów i projektantów. Było to spotkanie z cyklu Perspektywa.

Na miejsce spotkania wybrano Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”, które inspirowało równie mocno, co wystąpienia gości. Dorota Szlachcic opowiadała o tajnikach projektowania oceanariów. W tej dziedzinie wrocławska architekt może uchodzić za specjalistkę. W swojej karierze zaprojektowała zarówno słynne Afrykarium, jak i Oceanario de Namibe w afrykańskiej Angoli. Sekrety oraz historie obu projektów były głównym tematem wystąpienia ekspertki.

Przed architektami wystąpił także Jacek Rozenek, coach i trener biznesu. W Krakowie mówił o prawidłowych relacjach architekta z klientami. Goście spotkania mogli również dowiedzieć się o najnowszych rozwiązaniach budowlanych stosowanych w inwestycjach hotelowych, czemu poświęcone było wystąpienie Rafała Osińskiego, architekta i eksperta ds. technologii budowlanych. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!