REKLAMA

Arena Design 2014 - jutro rusza VI edycja targów dla projektantów

| 17 lut 2014 11:45 0
Arena Design 2014 1.jpg

Już jutro, czyli 18 lutego br., w Poznaniu zostanie zainaugurowana VI edycja targów Arena Design. Najnowsze trendy projektowe, spotkania z gwiazdami designu, nowości w dziedzinie wyposażenia wnętrz - to wszystko czeka na projektantów, którzy w ciągu najbliższych czterech dni odwiedzą hale wystawowe Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Arena Design już po raz szósty gości na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Impreza potrwa cztery dni - od 18 do 21 lutego. Stoiska pracowni projektowych oraz producentów wyposażenia wnętrz zostaną rozlokowane w pawilonie nr 5. Oprócz prezentacji nowinek produktowych, Arena Design służy promocji aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. To ostatnie gwarantują zaproszone osobistości. W tym roku najgłośniejszymi nazwiskami Areny Design będą australijski projektant Brodie Neill, twórca marki Made in Ratio, a także Holender, Sander Mulder, specjalizujący się w projektach mebli i oświetlenia.

Ekspozycja Arena Design została podzielona na 5 stref tematycznych. W ramach Forum będą odbywały się warsztaty i konferencje prowadzone przez projektantów zarówno z Polski, jak i zagranicy. Z kolei Top Design to wystawa projektów nagrodzonych w ramach konkursu Top Design Award. Nowoczesne narzędzia projektowe będzie można podejrzeć w strefie Innowacji, zaś na najciekawsze projekty studentów kierunków wzornictwo przemysłowe oraz architektura wnętrz warto wybrać się do strefy zatytułowanej Edukacja. Jak co roku, tłumy zwiedzających powinna przyciągnąć część zatytułowana Kreatywni, w której znajdą się najciekawsze projekty stworzone przez designerów, architektów wnętrz oraz biura projektowe.

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!