REKLAMA

arena DESIGN za nami – fotorelacja

ps | 17 marz 2016 11:18 0

Tegoroczna edycja odbywała się w Poznaniu między 8 – 11 marca. Te 4 dni zmieniły w tym czasie Międzynarodowe Targi Poznańskie w święto wzornictwa. Wśród ciekawych wystaw, odbyło się też wiele ciekawych wykładów. Zapraszamy na relację.

Jak co roku, arena była podzielona na 5 stref tematycznych. W strefie forum prowadzone były warsztaty i różnego rodzaju konferencje. Wystąpili polscy i zagraniczni eksperci ze świata designu. Gościem specjalnym tegorocznej areny była słynna francuska projektantka Inga Sempé. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wykłady i spotkania z Filipem Springerem, Robertem Koniecznym czy Zuzanną Skalską.

W strefie Top Design przez cały czas trwania areny można było oglądać wystawę – prace finalistów konkursu TOP DESIGN award.

Zobacz produkty nagrodzone mianem TOP DESIGN award!!!

Strefa innowacje to miejsce, w którym dobrze czuli się projektanci z dorobkiem jak również młodzi, startujący w świecie projektowania. Prezentowane tam były nowoczesne materiały oraz najnowsze rozwiązania technologiczne dla designerów.

Kreatywni: jak co roku w tej części areny prezentowane były najciekawsze projekty stworzone przez designerów, architektów wnętrz, biur projektowych oraz instytucje wspierające rozwój wzornictwa.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa edukacja, która jest dużą szansą dla młodych, kreatywnych, ciekawych designu studentów kierunków o profilu wzornictwo przemysłowe i architektura wnętrz.

arena DESIGN po raz kolejny była źródłem inspiracji, a odbywające się w ramach 8. edycji wydarzenia wykłady, warsztaty i prelekcje stanowiły doskonałą okazję do wymiany doświadczeń między specjalistami z branży. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!