REKLAMA

Armatura z kolekcji white wyróżniona w konkursie German Design Award 2017

Redakcja Archiconnect.pl | 01 gru 2016 13:50 0

Niemiecka Rada Wzornictwa doceniła kolekcję VIGOUR white tytułem „Specjalne wyróżnienie“ w prestiżowym konkursie German Design Award 2017. W konkursie premiowane są produkty, których wzornictwo dzięki udanym rozwiązaniom w szczególny sposób odpowiada potrzebom użytkownika.

Konkurs German Design Award stawia przed uczestnikami najwyższe wymagania. Aby im sprostać VIGOUR zaprezentował umywalkę i armaturę z kolekcji white. Seria VIGOUR white odzwierciedla jeden z najbardziej aktualnych trendów w projektowaniu łazienek – soft puryzm. Doskonale wyprofilowane zaokrąglenia, przejścia i łuki, śnieżnobiała i gładka powierzchnia oraz geometryczna struktura ceramiki daje poczucie harmonijnej całości a także pewności i solidności produktu.

Armatura VIGOUR white w połączeniu z ceramiką z tej samej serii tworzy harmonijną całość. Również pod względem technicznym armatura white wyprzedza inne. W typoszeregu występują przykładowo modele armatury wannowej i natynkowej, umożliwiające montaż bezpośrednio do ściany bez rozet. Ułatwia to nie tylko czyszczenie, lecz także nadaje nowoczesny charakter łazience.

Organizatorzy German Design Award postawili sobie za cel odkrywanie, prezentowanie i wyróżnianie wyjątkowych trendów wzorniczych. Co roku premiowane są zatem wybitne osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa produktów i komunikacji, „które poprzez swój charakter wskazują kierunki rozwoju międzynarodowego wzornictwa“. W tym roku złożone z ekspertów jury zapoznało się z łącznie prawie 4.000 osiągnięć.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!