REKLAMA

ARS Retail+Shopfitting zaaranżował nowy salon Swarovskiego

Mariusz Golak | 20 sie 2014 09:00 0

W połowie lipca salon z biżuterią marki Swarovski w Centrum Handlowym Arkadia zmienił swoją lokalizację. Nowy butik zajmuje powierzchnię 38 m2. Za przeniesienie salonu i dostosowanie aranżacji do projektu odpowiadała firma ARS Retail+Shopfitting.

Teraz salon Swarovski znajduje się bardzo blisko ważnego ciągu komunikacyjnego oraz głównego wejścia do największego w Polsce centrum handlowego. Wyraźnie to poprawiło jego ekspozycję. W najbliższym sąsiedztwie Swarovskiego będzie również zlokalizowany m.in. nowopowstający salon biżuterii Apart. Dotychczasowy salon producenta kryształów mieścił się na pierwszej kondygnacji, w głębi Arkadii.

Butik został wykonany zgodnie z dotychczasowym konceptem architektonicznym i dekoratorskim marki, Crystal Forest, który opiera się przede wszystkim na grze świateł. Koncept wykorzystuje m.in. szklane, lekkie gabloty z dużą ilością luster. Wizytówką salonu jest reprezentacyjny żyrandol wykonany z kryształów Swarovskiego.

Przeprowadzka salonu Swarovski była dla nas sporym wyzwaniem, nie tylko projektowym i logistycznym, ale także czasowym. Na wszystkie prace mieliśmy nieco ponad 10 dni roboczych. Przy tej realizacji pomocne okazały się nasze wcześniejsze doświadczenia z marką m.in. z realizacji przy ulicy Floriańskiej w Krakowie i czeskiej Pradze – w centrum Nový Smíchov i na Prikope, prestiżowym high-street – podkreśla Anna Buczak, Senior Architect z ARS Retail+Shopfitting. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!