REKLAMA

Atelier Grzybowska 6/10 już otwarte!

Mariusz Golak | 27 maj 2014 13:05 0

Na wnętrzarskiej mapie Warszawy zadebiutowało nowe miejsce. Atelier Grzybowska 6/10 będzie nie tylko showroomem kilku eleganckich marek wnętrzarskich, ale również przestrzenią wydarzeń kulturalnych, spotkań branżowych i działalności edukacyjnej. Jego założycielką jest znana architektka wnętrz i designerka, Dominika J. Rostocka.

Uroczyste otwarcie Atelier Grzybowska 6/10 miało miejsce 14 maja br. i zgromadziło ponad 300 gości, w tym architektów wnętrz, artystów, biznesmenów itp. Tym samym spełniło się marzenie Dominiki Rostockiej o powołaniu do życia ośrodka miłośników dobrego designu, sztuki i pięknych wnętrz, który nie będzie kolejnym standardowym salonem wystawienniczym. Od początku ambicją właścicielki Atelier Grzybowska 6/10 było wykreowanie miejsca, które stanowić będzie nową jakość na rynku aranżacji wnętrz. Do współpracy w przestrzeni Atelier Dominika Rostocka zaprosiła swoich wieloletnich przyjaciół: Jana Solawę, Łukasza Jankowskiego, Beatę Olszewską-Marrę, Magdalenę Stępkowską, Marię Rosarię Boccuni, Pawła Dylewskiego, Łukasza Zubla oraz Mariusza Lubańskiego.

Poza funkcją eleganckiego showroomu kilku marek wnętrzarskich, w Atelier odbywać się będą wydarzenia o charakterze kulturalnym, a także szkolenia i warsztaty z różnych dziedzin działalności twórczej. Dominika Rostocka jest założycielką fundacji Art&Mind, zajmującą się wspieraniem młodych talentów w dziedzinie rozwoju kreatywności i designu, a Atelier Grzybowska 6/10 ma stać się nieformalnym domem dla działań fundacji. W tym miejscu od września rozpocznie również swoją działalność „Szkoła Designu Dominiki Rostockiej”

Atelier Grzybowska 6/10 mieści się przy ul. Grzybowskiej 6/10 w Warszawie. 

 

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!