REKLAMA

Avenida poznańska aleja mody po zmianach

Redakcja Propertydesign.pl | 13 lut 2017 15:42 0
Fot. www.facebook.com/AvenidaPoznan

Ubiegły rok był znaczący dla centrum handlowego Poznań City Center. Zakończyły się prace modernizacyjne, które miały dostosować obiekt do potrzeb nowych najemców oraz wprowadzić dodatkowe udogodnienia dla gości. Wagę zmian podkreśla nowa nazwa Centrum - Avenida poznańska aleja mody. Jakość zmian doceniono w konkursie Property Design Awards 2017.

Nowa koncepcja wizualna centrum zaprojektowana przez architektów ECE wprowadzona została w życie. Oprócz dostosowania powierzchni do nowych najemców - między innymi dla Peek & Cloppenburg - wprowadzono również szereg udogodnień dla gości. Dodatkowe schody ruchome łączące parking A z poziomem 1, wygodne sofy i ławki wyposażone w gniazda USB oraz gniazdka elektryczne to tylko część spośród licznych zmian, jakie można zaobserwować na terenie centrum. Dzięki nowym tablicom lokalizacyjnym łatwiej można znaleźć poszczególne sklepy, a także poruszać się pomiędzy centrum, a dworcem PKP lub autobusowym. Zadbano również o to, aby kolorystyka nawiązująca do stonowanych kolorów ziemi wpływała na pozytywny nastrój i komfort podczas zakupów.

ZOBACZ ZDJĘCIA ORAZ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!