REKLAMA

AVON Studio w galerii Złote Tarasy

ps | 16 sty 2015 11:45 0

Studio firmy AVON, otwarte w warszawskiej galerii handlowej Złote Tarasy, jest pierwszym na świecie salonem marki, który łączy sprzedaż bezpośrednią z handlem tradycyjnym. Wykonawcą projektu była polska firma Forbis Group.

Realizacja jest wynikiem współpracy brytyjskiej pracowni Umbrella z Londynu, która jest autorem projektu, z globalną firmą Colliers International – doradcy z sektora nieruchomości komercyjnych, odpowiedzialnej za wybór wykonawcy i nadzór projektu z ramienia inwestora oraz polskiej firmy Forbis Group, generalnego wykonawcy, któremu powierzono kompleksową realizację kwestii budowlano-aranżacyjnych, wykonanie mebli i grafik ulokowanych wewnątrz sklepu w przykuwających wzrok lightboxach. 

  • Stanęliśmy przed dużym wyzwaniem

     

    Ewa Seremak, Project Manager z Forbis Group
     
    Studio AVON to pierwsze przedsięwzięcie tego typu na skalę globalną. Idea zakładała stworzenie swoistego placu zabaw – przestrzeni, w której klientki będą mogły w przyjemnej atmosferze dotykać, testować, próbować – po prostu bawić się produktami marki. Zgodnie z oczekiwaniami inwestora wnętrze miało być ekskluzywne, nowoczesne i funkcjonalne. Efekt końcowy pokazuje, że udało nam się wywiązać z zadania.

Butik podzielono na szereg stref produktowych. Cechą charakterystyczną jest położenie lady obsługi w centralnej części sklepu. Powierzchnia AVON Studio sięga 190 m². Amerykańska firma Avon działa w ponad 100 krajach, a stacjonarny sklep łączący sprzedaż bezpośrednią z handlem tradycyjnym obecnie funkcjonuje jedynie w Polsce.

4 komentarze. Skomentuj!