REKLAMA

Bar Barbara – nowa przestrzeń otwarta na polski design

ps | 03 sie 2015 08:44 0

Bar Barbara to ponad 1200 m2 nowoczesnej, multifunkcjonalnej powierzchni, będącej wizytówką polskiej, współczesnej myśli projektowej. Biura, kawiarnia, sale konferencyjne, ekspozycyjne i wypoczynkowe to nowoczesna pod względem formy przestrzeń.

Barbara to nowoczesna pod względem formy i wzornictwa przestrzeń, zaprojektowana przez Pracownię Major Architekci oraz ZIETA Prozessdesign. Wszystkie meble i elementy wystroju pochodzą od polskich projektantów i producentów.

Wszystkie pomieszczenia zostały zaaranżowane w oparciu o modularny system meblowy 3+ projektu Oskara Zięty.

3+ to technologia, która aktualizuje się każdego dnia, z każdą interakcją. Dzięki solidnym, innowacyjnym rozwiązaniom i minimalistycznej, semi transparentnej formie, staje się ultralekką konstrukcją codzienności, którą sami kreujemy. Technologia ta umożliwia tworzenie stabilnych płyt z dwóch blach o dopasowanej formie. W technologii tej powstał modułowy system mebli i elementów w ich dowolnej kombinacji i konfiguracji. Poszczególne moduły 3+ mogą znaleźć zastosowanie w biurach, warsztatach, mieszkaniach, ale też jako ekspozycje sklepowe.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!