REKLAMA

Barazza – włoski design w Twojej kuchni

materiały prasowe | 13 maj 2015 12:08 0

Barazza to firma projektująca oraz produkująca ekskluzywne, jednolite pod kątem stylu produkty, łączące w sobie innowację i zaawansowane rozwiązania hi-tech. Po prawie 50 latach istnienia, przyszedł czas na debiut marki na polskim rynku.

Firma projektuje produkty dla klientów, którzy zwracają uwagę i śledzą najnowsze trendy, a także dla których styl i jakość są istotne przy wyborze urządzeń kuchennych. Wszystkie kolekcje są rezultatem skrupulatnych badań i ciągłego rozwoju.

Barazza to nie tylko marka urządzeń i elementów kuchennych, ale przede wszystkim rodzinna firma przedsiębiorców, którzy od pokoleń produkowali bardzo wydajne urządzenia o zaawansowanych rozwiązaniach, wymyślone i stworzone w ich własnym warsztacie. Główna siedziba firmy Barazza powstała w 1968 roku w Santa Lucia di Piave, w rejonie zwanym Stalową Doliną i obejmuje linię produkcyjną, biura, laboratorium badawcze, ogromy salon wystawowy oraz pomieszczenie przeznaczone na aktywną kuchnię.

Dopasowanie do potrzeb klienta

Barazza tworzy produkty o dowolnych kształtach, ze stali, projektowanych „na miarę”, wykonywane przez rzemieślników-ekspertów z użyciem nowoczesnej technologii. Wszystkie elementy są zintegrowane, powierzchnie, łączenia są doskonale zespolone z urządzeniami kuchennymi, dzięki czemu uzyskuje się czysty, harmonijny design. Jest to nietypowe, bardzo ekskluzywne rozwiązanie projektowe, które powstaje na specjalne zamówienie. Wszystkie elementy takie jak: palniki gazowe, płyty ceramiczne bądź indukcyjne, grille oraz zlewy dobiera się według własnego uznania.

Showroom Barazza Design

ul. Kępska 8, 45-129 Opole

tel. +48 790 228 383

biuro@barazzadesign.pl

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!