REKLAMA

Bezpłatne porady architektów na 4 Design Days

Redakcja Propertydesign.pl | 20 sty 2017 19:29 0
Fot. PTWP

Redakcja Dobrze Mieszkaj zaprasza na bezpłatne konsultacje z projektantami wnętrz w trakcie 4 Design Days. Przyjdź 18 lub 19 lutego do katowickiego MCK - pomożemy ci zaaranżować mieszkanie!

Nie wiesz, jak ustawić sprzęty w małej kuchni? Nie masz pojęcia, jaką kanapę wybrać do salonu, jak optycznie powiększyć niewielki przedpokój, a może jaki kolor farby najlepiej sprawdzi się w twoim mieszkaniu? Przygotuj pytania, zabierz ze sobą rzut mieszkania lub domu i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi projektanci podpowiedzą, jak je urządzić, jak dobrać meble i kolory, jak powiększyć małą kuchnię czy odmienić niefunkcjonalną łazienkę.

W dniach 18-19 lutego na stoisku naszej redakcji dyżurować będą doświadczeni projektanci wnętrz, którzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

Sobota 18.02. godz. 10-14 - Marta Kilan, pracownia TOKA+HOME i Tomasz Słomka, pracownia TOKA+HOME, Joanna Ochota, pracownia Archimental
Sobota 18.02 godz. 14-18 – Piotr Stanisz, Pracownia Architektury PS, Małgorzata Mataniak-Pakuła, pracownia Profil-Art
Niedziela 19.02 godz.10-14 – Małgorzata Mataniak-Pakuła, pracownia Profil-Art, Tomasz Słomka, pracownia TOKA+HOME i Marta Kilan, pracownia TOKA+HOME
Niedziela 19.02 godz. 14-18 – Joanna Ochota, pracownia Archimental, Piotr Stanisz, Pracownia Architektury PS

Kim są nasi eksperci?

Joanna Ochota - właścicielka pracowni Archimental Projektowanie Wnętrz, z wieloletnią praktyką w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, autorka wielu nagradzanych projektów wnętrz. -

- Jestem architektem i projektowanie wnętrz to moja praca, ogromna przyjemność i pasja - mówi o sobie. - Kreatywne podejście, talent i doświadczenie powoduje, że każdy projekt i realizacja kończy się satysfakcją i zadowoleniem inwestora. Realizuję projekty na terenie całego Śląska (Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów i wiele innych), ale również m.in. w Warszawie i Gorzowie Wielkopolskim.

Małgorzata Mataniak-Pakuła - właścicielka pracowni Architektura i Wnętrza Profil-art. Ukończyła studia wyższe na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz Studia Podyplomowe Planowania Przestrzennego i Urbanistyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Posiada uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej, jest członkiem Śląskiej Izby Architektów Polskich oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Współtwórczyni Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz autorskiego programu kształcenia na kierunku Architektura Wnętrz. Nauczyciel akademicki na wydziale Architektury Politechniki Śląskiej oraz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Od ponad 20 lat prowadzi autorską pracownię projektowania - Architektura i Wnętrza “Profilart”.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ JACY ARCHITEKCI BĘDĄ UDZIELAĆ PORAD

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!